Rowery

Wycieczka rowerowa sprawi ,iż poczujesz bliskość i bogactwo przyrody, pooddychasz pachnącym lasem świeżym powietrzem, zaznasz sielskiego spokoju podlaskich wsi.

Zapraszamy na jednodniowe i kilkudniowe wycieczki rowerowe pozwalające poznać najpiękniejsze miejsca Pojezierza Augustowskiego, Suwalszczyzny, czy sąsiadującej Litwy i Białorusi.
Czyste powietrze, bliskość natury, spokój lasu i błękitne jeziora i rzeki są gwarancją bardzo dobrego odpoczynku i regeneracji psychofizycznej.

Puszcza Augustowska i Biebrzański Park Krajobrazowy jest idealną bazą wypadową dla miłośników aktywnego wypoczynku na rowerze. W okolicy jest wiele szlaków rowerowych w tym jesteśmy przy trasie szlaku Grenn Velo .Stąd możemy na dwóch kółkach zwiedzić przygraniczną część Litwy czy Białorusi.
Miasto Augustów posiada status uzdrowiska z uwagi na złoża borowiny, warunki mikroklimatu leczniczego oraz wodę mineralną Augustowiankę (odwiert z głębokości 482 m.).

Zapraszamy do Kopca w okolice Augustowa , skąd na rowerze można zwiedzić ciekawe miejsca.

Pośredniczymy w rezerwacji noclegu w kolejnej kwaterze przyjaznej rowerzystom.

Transport bagaży oraz rowerzystów z naszego punktu do innej bazy noclegowej - 4zł/km

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Script logo